tel. (91) 407 14 14 | tel. kom. +48 600 935 075

Biuro projektowe Szczecin, Goleniów, Stargard Szczeciński, Chojna

Nowoczesne rozwiązania, indywidualne projekty - 20 lat doświadczenia

VERDA DOM KRZYSZTOF GÓRSKI
ul. Wawrzyniaka 20,
72-100 Goleniów

Godziny otwarcia
pn - pt: 8.00 - 16.00

formularz kontaktowy

O firmie

VERDA DOM to grupa doświadczonych specjalistów różnych dziedzin związanych z procesami inwestycyjnymi. Firma rozpoczęła działalność w 1993 roku początkowo zajmując się wyłącznie projektowaniem. Zdobyte doświadczenie oraz potrzeby klientów poskutkowało poszerzeniem działalności o wykonawstwo inwestycji, następnie uzupełnienie oferty o usługi związane z nadzorem procesu inwestycyjnego, a w ostatnim czasie o usługi z zakresu ochrony środowiska.

Ponad 20 letnie funkcjonowanie firmy na rynku inwestycji budowlanych pozwoliło nam zdobyć doświadczenie i zorganizować wokół realizowanych przedsięwzięć specjalistów łączących wiedzę z doświadczeniem w zakresie prowdzenia i nadzoru procesu inwestorskiego zgodnie z obowiązującymi wymogami formalno-prawnymi oraz przepisami branżowymi. Pozwala nam to zaoferować szeroki wachlarz usług związanych z realizacją zamierzeń inwestorskich zarówno dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw jak i samorządów lokalnych.

Na potrzeby klientów wykonujemy karty informacyjne przedsięwzięcia, operaty wodno prawne, raporty oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko oraz prowadzimy również sprawy dotyczące pozwoleń zintegrowanych.

Wsparcie na etapie koncepcji projektu, pozawala na optymalną i szybką realizację inwestycji. Pomagamy również na etapie wykonastwa, uruchomieniu inwestycji. Koordynujemy ustalenia z odpowiednimi organami samorządowymi. Przygotowujemy dokumenty do odbiorów technicznych na potrzeby nadzoru budowlanego.

Oferujemy również pomoc w przygotowaniu dokumentów koniecznych do przedłożenia urzędom oraz jednostkom samorządowym wynikające z przepisów prawa oraz norm branżowych jak również dokumentów wymaganych przez ustawę o ochronie środowiska.

Zapewniamy pewną i profesjonalną obsługę.

Wybrane realizacje

©2012-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone VERDA DOM
Biuro projektowe Szczecin, Goleniów, Stargard Szczeciński


Projekt graficzny Studio AM Realizacja: Projektowanie stron internetowych Szczecin KULIKOWSKI-IT.pl